درب آسانسور یکی از قسمت های مهم و اساسی می باشد که در سیستم آسانسور مورد توجه و استفاده قرار می گیرند که از این رو شما مشتریان می توانید برای دریافت برزوترین قیمت خرید و فروش درب آسانسور در انواع طرح ها و انواع برندها به آسانی از مجموعه کاروی می توانید تمامی نیاز های درب لولایی آسانسور و درب اتوماتیک آسانسور را با قیمت ارزان و مستقیم کارخانه از ما خریداری نمایید.

فروشندگان عمده می توانند برای کسب اطلاع از بروز ترین قیمت خرید و فروش عمده یا خرده با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنند تا از قیمت های فروش مناسب و ارزان درب اسانسور در نیز بهره مند شوند.

جزای درب آسانسور چیست  و چگونه است

درب اسانسور دارای عرض و ابعاد و همچنین قطعات جانبی می باشد که باید به درستی در محل خود توسط سرویس کار ماهر در این زمینه استفاده شود.

این قطعات درب طبقات و یا درب کابین می باشند که باید نصب گردد.
این قطعات به وسیله اتصال به آهنکشی به وسیله پیچ ومهره شدن و یا جوش محکم میشوند.
مدار ایمنی و ارتباطی آن ها از سیستم تابلو فرمان دستور میگیرد و هدایت میشود.

استفاده از نیروی متخصص و زبده در تهیه و نصب این قطعات باعث میگردد تا کارایی و استفاده بالا تر و بهتری را بتوانیم داشته باشیم.

خرید درب آسانسور

خرید درب اسانسور باید با توجه به ابعاد چاهک مورد استفاده و یا نصب شود.
خرید درب های آسانسور با توجه به کیفیت های مختلفی که دارند متفاوت می باشد.
انواع برند هایی که در تولید آن در کشور ایران فعالیت می کنند را می توان در مدل زیر نام برد.
از انواع اقسام مدلهای نیز اطلاعاتی را برای شما خوانندگان عزیز در این مطلب همراه ما هستید.
اطلاعاتی را پیرامون دربهای آسانسور کردن می کنید ارائه کرد.

تولیدکنندگان درب آسانسور

ما بر آن هستیم تا اطلاعات جامعی را پیرامون درب اسانسور به شما ارائه کامل اصول لازم درب لولایی اسانسور دارای ابعاد گوناگونی می باشند.
با توجه به نیاز ساختمان شما در گونه های متفاوتی دسته بندی می گردد.
از این رو درب لولایی اسانسور با برند صدرا و یا درب لولایی اسانسور با برند کیوان و همینطور انواع دربهای آسانسور با برند های الوند و کیوان فراز و احمدیان و و برند های گوناگون در کشور درحال تولید می باشند و ما می توانیم انواع دربهای آسانسور را به شما مشتریان محترم مجموعه کاروی با قیمت خرید و فروش ارزان و با کیفیت بالا ارائه دهیم.

برند های گوناگونی که در سطح کشور پیرامون فروش انواع قطعات اسانسور فعالیت می‌کنند و درب اسانسور را تولید و به بازار عرضه می کنند اما این قطعات است که اهمیت ویژه ای را در سیستم اسانسور دارد.

مشخصات درب اتوماتیک آسانسور

درب اتوماتیک آسانسور در کیفیت ها و گونه های مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شود و  درب اتوماتیک آسانسور نیز دارای انواع مختلفی می باشد که دارای قیمتی بالاتر نسبت به درب های لولایی بوده اما سیستم به روز تر و باکیفیت تری را دارا می باشد.

شما اگر قصد خرید درب های اتوماتیک اسانسور را دارید باید از میان مدل های سانترال ، تلسکوپی و کشویی یکی را انتخاب کنید.
انتخاب درب اتوماتیک سانترال و یا درب اتوماتیک تلسکوپیباید با توجه به نیاز ساختمان شما خریداری شود ، نیاز ساختمان شما و ابعادی که چاله آسانسور و چاهک آسانسور شما برای نصب در نیاز دارد باید به دقت اندازه گیری شود و با توجه به ضوابط استاندارد و ابعادی که استاندارد ملزم به رعایت آنها می باشد درب اتوماتیک آسانسور و یا درب لولایی آسانسور را خریداری و نصب شود.

انواع درب اتوماتیک آسانسور

 1. درب اتوماتیک تلسکوپی
 2. درب اتوماتیک سانترال
 3. درب اتوماتیک اتوبوسی
 4. درب اتوماتیک کشویی

این مدل ها ، مدل هایی می باشند که درب اسانسور اتوماتیک دارند و در بازار موجود می باشند، قطعا ارائه برترین کیفیت و قیمت فروش باید باتوجه  به نیاز شما باشد.

درب اسانسور به دلیل اهمیتی که دارد اگر دچار نقصی شود سیستم اسانسور را مختل می کند.

از این رو شما مشتریان می توانید با استفاده از مشاوره رایگان در زمینه خرید درب اتوماتیک آسانسور در مجموعه بازرگانی برزده و راحتی درب اتوماتیک آسانسور را با بهترین کیفیت از مجموعه ما دریافت نمایید و همچنین ما می‌توانیم برای شما با مناسب ترین قیمت فروش به سراسر کشور و نزدیکترین محل سکونت شما مشتریان بهترین کیفیت تولید شده‌ی مجموعه کاروی را ارائه دهیم.

محل نصب درب آسانسور

 1. کابین
 2. طبقه

این قطعات در سیستم در محل های طبقه برای خروج بار یا افراد و بر روی کابین که در بین طبقات در حرکت می باشد نصب و اجرا می گردد اگر می خواهید این نوع از قطعات را برای آسانسور و بالابر تمام اتوماتیک خریداری کنید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

همانطور که میدانید برای خرید درب آسانسور شما باید نسبت به نیاز خود از جمله طبقه آسانسور یا کابین آسانسور اقدام به خرید درب مد نظرتان در این زمینه انجام دهید.

لازم به ذکر است که برای تهیه درب آسانسور در نوع کابین و یا طبقه شما باید نسبت به راست بازشو و چپ بازشو خرید خود در مجموعه کاروی با آگاهی بیشتری بپردازید تا پس از خرید خود دچار مشکل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چپ بازشو و راست باز شوی درب مدنظر خود برای طبقه آسانسور و یا کابین آسانسور با استفاده از راه‌های ارتباطی با مجموعه از مشاورین ماه برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چپ بازشو و راست بازشو درب آسانسور اطلاعات مهم در این زمینه را کسب نمایید تا خریدی مطمئن را در مجموعه برزده داشته باشید.

تولیدکنندگان داخلی درب لولایی و اتوماتیک آسانسور

 1. یاران
 2. صدرا
 3. بهران
 4. بیتا
 5. سعیدیان
 6. حریری
 7. کیوان فراز
 8. غدیری
 9. پریسما
 10. پارسیان
 11. پارس
 12. سلکوم
 13. فوپا
 14. افرند
 15. الوند
 16. آریان سیستم رو
 17. عرشیا
 18. روان کارسیماتیک
 19. مریح
 20. سیماتیک 2000
 21. بازرگانی آسانسور برزده

این تولید کنندگان داخلی از تولید کنندگان هستند که با مجموعه بازرگانی آسانسور برزده همکاری نمود و شما مشتریان می‌توانید برای دریافت به روز ترین طرح های انواع درب اتوماتیک و یا درب لولایی آسانسور با استفاده از انواع طرح های به روز تولید شده در مجموعه برزده و همچنین سایر تولیدکنندگان دیگر در مجموعه کاروی مجموعه برزده را می توانید با استفاده از نمونه طرح های درب لولایی و اتوماتیک آسانسور مشاهده نمایید.

امروزه تولید کنندگان داخلی به افراد مورد اطمینان در زمینه فروش انواع درب آسانسور کالاهای خود را با قیمت مناسب میفروشند که مجموعه بازرگانی برزده می‌تواند برای شما مشتریان هر یک از درب های تولیدکنندگان داخلی مختلف را برای شما با قیمت ارزان تر ارائه داده تا از خرید خود در مجموعه کاروی رضایتمند باشید.

مشاوره خرید درب آسانسور

اینکه ما در این مطلب انواع اطلاعاتی را پیرامون درب اسانسور بیان میکنیم.
قیمت فروش مختلفی را از پیرامون درب های آسانسور بیان می کنیم.

برای ما مهم است که مشتریان ما بتوانند با اطلاعات و دقت بالاتری اقدام به خرید و نصب مورد نیاز خود کنند.

طرز صحیح نصب و استفاده از این قطعات باید با توجه به منظومه استانداردهای لازم انجام شود.

کسانی که قصد نصب این ملزومات را دارند باید به تمام موارد استانداردی و غیره آن توجه کنند.

استاندارد در سیستم آسانسور به جهت اهمیت بالای قطعات و اهمیت استفاده از قطعات با کیفیت مهم است.

مجموعه استاندارد کشور برای سیستم ها و قطعات آسانسوری موارد بسیاری را در نظر گرفتند.

 که باید مورد توجه قرار گیرد و ما در تولیداتی که آنها را به فروش میرسانیم، این نکته را مورد توجه قرار داده ایم.

ارائه برترین قیمت فروش درب اسانسور

برترین قیمت فروش برای خرید انواع قطعات آسانسور را شما میتوانید از طریق ما کسب کنید.

قیمت هایی که ما ارایه میکنیم به صورت عمده و بسیار مناسب هستند.
مشتریان بسیاری در کشور از طریق مجموعه کاروی آسانسور برزده صفر تا صد قطعات را دریافت می کنند.

پخش و توزیع در سراسر کشور از طریق مجموعه ما انجام می‌شود.

 مجموعه ما با توجه به اینکه قیمت فروش مناسب را برای مشتریان ارائه کرده است ، نمایندگی های فراوانی را نیز در سراسر کشور ارائه کرده تا مشتریان بتوانند از طریق آنها خرید خود را انجام دهند از این رو شما نیز اگر قصد دریافت نمایندگی مجموعه ما دارید با مشاوران فروش ما در بخش پشتیبانی می توانید ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

همین‌طور ما در بخش پشتیبانی آماده هستیم تا قیمت فروش روز انواع قطعات آسانسور و کابین و سایر تجهیزات و ملزومات ای که در سیستم های آسانسور استفاده قرار می گیرند با مناسبترین کیفیت ها برای شما ارائه کنیم.

 انواع درب های لولایی آسانسور

در مجموعه کاروی شما می توانید انواع طرح ها و رنگ های تولید شده در این مجموعه را به راحتی دیدن فرمایید و پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در مجموعه به راحتی به خرید طرح مد نظرتان بپردازید.

همچنین اگر طرح سفارشی و یا جدیدی برای ساخت و تولید دارید می توانید با استفاده از کارشناسان مجموعه به ارسال سفارش و طرح مد نظرتان در مجموعه برزده پرداخته و همواره از قیمت تولید درب طرح دار و یا ساده سفارشی خود در مجموعه کاروی مطلع شوید.

از انواع طرح های درب لولایی آسانسور می توان به نمونه های زیر اشاره کرد که شامل

استیل نقره ای

استیل طلایی

ام دی اف استیل

شیشه ای

طرح چوب – ‏ ام دی اف

درب لولایی آسانسور در طرح استیل

طرح های به روز تولید شده در مجموعه کاروی همواره با مناسب ترین کیفیت و همچنین بهترین طرح ها برای مشتریان در سراسر کشور تولید شده تا رضایتمندی شان نسبت به خرید طرح مدنظر شان را داشته باشند.

از این رو شما مشتریان میتوانید برای خرید درب اسانسور در طرح استیل با مدل های استیل طرح دار و یا استیل خش دار و همچنین استیل براق و یا استیل گالوانیزه به طرح های تولید شده و متنوع مجموعه کاروی را پرداختی و سفارش دهید.

درب لولایی آسانسور در طرح استیل طلایی

در مجموعه کاروی تولید کنندگان درب اسانسور می‌توانند طرح‌های خود را با استیل طلایی و همچنین طرح های مختلف استیل طلایی به شما مشتریان ارائه داده تا در انتخاب طرح استیل طلایی درب اسانسور دچار  طرح دیدن شوید ما در انتخاب خود مصمم باشید.

ما می کشیم تا برای شما مشتریان هر یک از طرح های درب لولایی اسانسور را که با استیل طلایی به تولید رسیده اند با قیمت فروش مناسب به شما مشتریان ارائه داده شوند تا شما مشتریان در سراسر کشور خرید عرضان با بهترین کیفیت را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *