86364b453909438daff7a8d0ad27ce0f

چرا آسانسورکاروی ؟

 

• انتخاب و استفاده از بهترین برندهای خارجی به عنوان تامین کننده قطعات
• طراحی دکوراسیون کابین مطابق با معماری داخلی پروژه و انتخاب قطعات بر مبنای کاربری
• استفاده از کادر فنی مجرب در پروسه نصب،راه اندازی و کنترل کیفی
• پشتیبانی و خدمات پس از فروش بلند مدت وارائه سرویس رفع خرابی در کمترین زمان
• هزینه سرویس و نگهداری متعارف مطابق نرخ نامه های مصوب کشور

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

بهترین وقت اقدام برای استاندارد آسانسور چه زمانیست؟

باید توسط شرکتهای عضو سندیکا اقدام به دریافت استاندارد کنید چون ابتدا آسانسور شما باید قرارداد سرویس یکساله را داشته باشد تا بعد اقدامات بعدی برای استاندارد صورت بگیرد و اینکه خرابی های زیاد شما بستگی دارد که چه مواردی باشد و نمی شود هر خرابی را دلیل بر غیر استاندارد بودن آسانسور دانست

چرا در برخی آسانسورها لرزش های ناچیز متناوب حس می شود؟

تکان های حرکت در محل اتصال ریل‏هایی که کیفیت مناسب ندارند، باعث ایجاد چنین لرزش‏هایی می شود.

حد مجاز بار آسانسور چقدره ؟

مطابق با کد استاندارد EN۸۱ حداقل بار مجاز برای آسانسور با توجه به نوع آسانسور که آیا باری می باشد و یا اینکه مسافر بری می باشد تشخیص داده می شود .

چه قسمت‌هایی از آسانسور باید تمیز شوند؟

ریل‌ها
سقف، چراغ ها و دکمه ها
کف و آینه
دیوارها و درها
پیت یا چاهک

هنگام گیر کردن در آسانسور چه کنیم؟

گیر کردن در آسانسور بی‌شک تجربه‌ای دلهره‌آور است. حبس شدن در اتاقکی کوچک در میان زمین و هوا می‌تواند هر انسانی را وحشت‌زده کند. اما مهم‌ترین نکته هنگام گیر کردن در آسانسور این است که خونسردی خود را حفظ کنید. البته این توصیه‌ای بی پایه و اساس نیست، زیرا وقتی که در آسانسور گیر کرده‌اید چیزی برای ترسیدن وجود ندارد.
می‌ترسید اکسیژن تمام شود و خفه شوید؟ ترستان بیهوده است. دیوارهای کابین آسانسور در مقابل هوا به طور کامل ایزوله نیست. این یعنی که هوا مطمئنا راهش را به کابین پیدا می‌کند و هرگز با مشکل کمبود اکسیژن رو‌به‌رو نمی‌شوید.
می‌ترسید کابین سقوط کند؟ باز هم ترستان بیهوده است. سیستم ترمز اضطراری آسانسور سیستمی مکانیکی است و از کار نخواهد افتاد. سیم بکسل‌هایی که جابه‌جایی آسانسور را امکان‌پذیر می‌کنند نیز بسیار محکم هستند. هنگام طراحی این سیم‌ها ضرایب اطمینان بالایی برایشان در نظر گرفته می‌شود و امکان پاره شدنشان چیزی نزدیک به صفر است

هنگام قطعی برق در آسانسور چه باید کرد؟

در چنینی شرایطی شهروندان باید از انجام حرکات اضافی در آسانسور پیش از رسیدن نیرو‌های آتش نشانی خودداری کنند . موارد دیگری نیز هنگام گیر کردن آسانسور در طبقات توصیه می شود که دانستن آنها خالی از فایده نیست:
در چنین شرایطی آرامش خود را حفظ کنید، نفس عمیق بکشید و وحشت زده نشوید تا دیگران را نیز به وحشت نیندازید چراکه چند فرد وحشت زده در شرایط بد ممکن است کارهای خطرناکی انجام دهند .
در صورتی که برق آسانسور خاموش شده می توان برای مدت کوتاه از نور گوشی استفاده کرد. گوشی را برای زمان طولانی روشن نگذارید چون باطری آن تمام می شود، در حالی که شاید به آن نیاز داشته باشید. دکمه تلفن یا زنگ را فشار دهید تا دیگران متوجه شوند کسی در آسانسور گیر کرده است و اگر آنتن دارید با آتش نشانی یا نگهبان ساختمان تماس بگیرید.
دکمه باز شدن در را بفشارید، احتمال اینکه در باز شود وجود دارد. همچنین می توانید دکمه یک طبقه پایین تر از جایی که هستید را فشار بدهید .
اگر هیچ یک از این موارد کمکی نکرد می توانید به در آسانسور ضربه زده و سروصدا ایجاد کنید البته تا جایی که همراهان را دچار وحشت نکنید.
باید بدانید که وضعیتی که در آن قرار دارید خطرناک نیست؛ بنابراین به جای انجام کارهای خطرناک، منتظر رسیدن تعمیرکار آسانسور بمانید.

چطور آسانسور را بدون توقف به طبقه‌ای که می‌خواهیم ببریم؟

وارد آسانسور شوید و خودتان را برای نگه داشتن دو دکمه آماده کنید. دکمه‌ی طبقه‌ی مورد نظر و بسته شدن درب را همزمان فشار دهید و نگه دارید. دکمه‌ی بسته شدن درب معمولا به شکل دو فلش رو به هم است. این دو دکمه را حداقل پنچ ثانیه نگه دارید تا آسانسور مستقیم به طبقه‌ای که می‌خواهید برود. اگر دیدید چهره‌ی بقیه‌ی افراد داخل آسانسور متعجب شده است به این مسئله توجه نکنید و از سفر بدون توقف‌تان لذت ببرید.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع